Kto sme?
DAMITO

O spoločnosti

Spoločnosť DAMITO s.r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť zabezpečujúca komplexnú starostlivosť. Servis, poradenstvo a riešenia sú poskytované na profesionálnej úrovni, s maximálnou starostlivosťou o všetkých zákazníkov a svojich partnerov.

Kedže chceme byť silným a spoľahlivým partnerom ako pre našich zákazníkov, tak aj pre našich dodávateľov, pri výbere a rozhodovaní sme nároční. Dodávatelia musia spĺňať najnáročnejšie kritéria, aby sme my mohli zabezpečiť spoľahlivý, kvalitný a vždy dostupný servis našim zákazníkom.

Osobné ochranné pomôcky
Ochrana hlavy
Ochrana sluchu
Ochrana zraku
Ochrana proti pádu
Obuv
Odevy
Rukavice
Jednorázové rukavice a doplnky
ATG
Prezrieť produkty
Osobné ochranné pomôcky
Kto sme?

Vašu spokojnosť máme u nás skladom.

Spoločnosť DAMITO s.r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť zabezpečujúca komplexnú starostlivosť. Servis, poradenstvo a riešenia poskytované na profesionálnej úrovni, s maximálnou starostlivosťou o všetkých zákazníkov a svojich partnerov.

Kedže chceme byť silným a spoľahlivým partnerom ako pre našich zákazníkov, tak aj pre našich dodávateľov, kladieme vysoký dôraz starostlivému výberu dodávateľov, ktorí musia spĺňať najnáročnejšie kritéria potrebné na spoluprácu s našou spoločnosťou s cieľom zabezpečiť spoľahlivý, kvalitný a vždy dostupný servis našim zákazníkom.

Naši spokojní zákazníci